Děkujeme za vaši přízeň a přejeme vám LÁSKYplné Vánoce

Milí příznivci světa bylinek,

s vánočními svátky a koncem roku přichází ideální čas na balancování. Po adventním shonu se můžeme zastavit a zamyslet se nad tím, co nám uplynulý rok přinesl. 

V první řadě bychom vám rádi poděkovali za to, že jste s námi rok 2021 prožili. Náš projekt se může rozvíjet jen díky vám, spokojeným zákazníkům. Vaše zpětná je pro nás důkazem, že naše práce má smysl. Vidíme, že bylinky dokážou změnit život k lepšímu opravdu každému! 🍀 

Ohlédnutí za rokem 2021

Pro spoustu z nás je aktuální situace složitá a znamená spoustu starostí. Právě proto je obzvlášť letos důležité vážit si všech našich úspěchů a kroků dopředu, byť i maličkých. Věřte, že se nic neděje náhodou a všechno má v životě smysl - jak v osobní, tak i pracovní rovině.

Náš projekt není výjimkou. Uplynulý rok byl i pro nás náročný, ale o to víc si našeho posunu vážíme. Připravili jsme pro vás spoustu novinek.

  • Vytvořili jsme tři zbrusu nové nápoje: BudějČajdu, Nirvánu & Jogi. 💚
  • Do nabídky jsme zařadili 100ml a 500ml balení. 😇
  • Přesunuli jsme se do nových výrobních prostor. A je to opravdu pecka! 🥳
  • Založili jsme pro vás blog. ✏️
  • Připravili jsme herbář, ve kterém si můžete přečíst vše o bylinkách z našich receptur. 🌿
  • Potkali jsme se s vámi na mnoha trzích a festivalech. 🙏

Nápoje Lásky na festivalu v Českých Budějovích

Jste u nás noví? Přečtěte si článek, který o nás napsali na Budějcké drbně!

Těšíme se na vás!

Naše bylinná manufaktura už je mnohem víc než jen klasický e-shop. Mění se v prostor, kde můžeme společně sdílet lásku k přírodě a zkušenosti týkající se (nejen) bylinek. 

Naším cílem je vyrábět produkty, které vám budou pomáhat k lepšímu životu. To ale není všechno. Chceme vám zprostředkovávat vědomosti, díky kterým může úplně kdokoliv najít duševní i fyzickou pohodu. Chceme s vámi sdílet pozitivní energii, kterou dnešní svět tolik potřebuje!

Proto se i v příštím roce můžete těšit na nové výrobky, články, setkání a mnoho dalšího. Chystáme pro vás sypané čajové směsi, bylinné sirupy a rozhodně přibudou i nové receptury našich nápojů. 🌿 Aby vám nic z toho neuteklo, nezapomínejte odebírat náš newsletter.

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků a nový rok plný šťastných okamžiků, radosti a Lásky!

Tým bylinné manufaktury Nápoje Lásky

...

Poznámka: Pro objektivní posouzení zdravotních přínosů bylin je potřeba více vědeckých studií a důkazů. Uvádíme pouze potenciální účinky bylin, které potvrzují předběžné studie. Naše články vychází také z tradice používání bylin v různých částech světa.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k léčivým rostlinám. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.