Prožijte zimu s bylinným nápojem Jogi: Zahřeje na těle i na duši

Jedinečná orientální chuť. Příjemná energie zaplavující každičký kousek těla. Pocit tepla až ke konečkům prstů. Dokonce i na duši. Harmonie. Splynutí těla i duše.

To je náš nový nápoj Jogi. K čemu se hodí? A proč s ním přicházíme právě teď? Přečtěte si náš článek, ve kterém vám nový produkt představíme.

Rituál pro dlouhé zimní večery

Za okny panuje mlhavé, zamračené počasí. Začíná období, které doslova vybízí k zimnímu splínu. Může to tak být, ale nemusí. Nabízíme vám alternativu. Ochutnejte náš bylinný nápoj Jogi a vytvořte si v jeho doprovodu svůj vlastní večerní rituál. A jak na to?

Vypijte lahvičku nápoje Jogi. Vytvořte si příjemnou atmosféru. Svůj oblíbený koutek si provoňte éterickými oleji, zapalte si svíčky. Dopřejte si jógovou praxi a meditaci.

Nebo si třeba jen napusťte vanu, zkoukněte film. Jednoduše věnujte čas sami sobě. Naslouchejte svému tělu i duši.

Nejen pro jogíny

Bylinný nápoj Jogi je vhodný pro kohokoliv. Jeho účinky oceníte ve chvíli, kdy chcete být vědomě v přítomném okamžiku. Ať už o samotě, nebo ve společnosti blízké osoby. Bylinný nápoj Jogi je pro takový rituál tím nejlepším doprovodem.

Jogi obsahuje byliny, které společně fungují naprosto harmonicky. Díky blahodárným účinkům kardamomu, skořice, zázvoru, ašwagandy a dalších přísad je nápoj Jogi skvělým pomocníkem v cestě za nalezením rovnováhy: za splynutím duše a těla.

  • prohřeje a prokrví organismus
  • umožňuje hlubokou jógovou praxi
  • zmírňuje stres, uklidňuje mysl
  • výrazně podporuje imunitní systém
  • obsažené byliny fungují jako antioxidanty a čistí krev

Více informací k obsaženým bylinám brzy najdete v našem herbáři. ☘️

Založeno na tradiční směsi Yogi Tea

Večerní rituál s bylinným nápojem Jogi

Nejen názvem, ale i složením má náš drink blízko k ajurvédské čajové směsi zvané Yogi Tea. Její složení vychází z tradice ajurvédy. Směs Yogi Tea obsahuje kardamom, skořici, hřebíček, závor a černý pepř. Díky svým účinkům se tento čaj stal velmi rychle oblíbeným, a to nejen u jogínů.

Až nápoj ochutnáte, napište nám, co s vámi udělal. Jakákoliv zpětná vazba je velmi důležitá pro naši práci. Jen díky zkušenostem našich ochutnávačů a vás zákazníků můžeme vytvářet harmonické bylinné recepty. 

Naše další produkty:

Čtyři druhy bylinných nápojů

Na co se můžete těšit příště? Už pro vás chystáme další článek. Tentokrát se budeme věnovat tématu bylinky na spaní

Máte nějaké nápady, poznatky nebo tipy? Napište nám!

...

Poznámka: Pro objektivní posouzení zdravotních přínosů bylin je potřeba více vědeckých studií a důkazů. Uvádíme pouze potenciální účinky bylin, které potvrzují předběžné studie. Naše články vychází také z tradice používání bylin v různých částech světa.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k léčivým rostlinám. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.