Seznamte se s bylinnými Nápoji Lásky

Milí příznivci světa bylinek,

vítáme vás na blogu naší manufaktury Nápoje Lásky. Odteď se zde můžete těšit na pravidelné příspěvky plné zajímavých informací, tipů a návodů. Pojďme si společně vytvořit prostor, kde budeme sdílet vše o bylinkách i přírodě jako takové a vzájemně se obohacovat.

Jestli vás zajímá, jak si správně připravit čaj, zda bylinky pomohou při stresovém vypětí nebo které léčivky se v daném ročním období sbírají, přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Díky němu vám žádný zajímavý článek neuteče. 

Jak to celé začalo

Protože se u nás na webu objevuje spousta nových tváří, rádi bychom se v prvním blogovém příspěvku krátce představili. Originální manufaktura Nápoje Lásky vznikla už v roce 2017. Její zakladatel se jmenuje Ondřej Halama. Před lety se rozhodl věnovat veškeré úsilí a čas bylinkám. Velmi rychle si uvědomil, jakou mají léčivky sílu, a rozhodl se předávat své zkušenosti dalším lidem. Celý příběh našeho Ondřeje si můžete přečíst zde.

Jedinečné bylinné Nápoje Lásky vytváříme podle vlastních receptur. Proto můžeme říct, že jsou opravdu naprosto jedinečné. Vytvořili jsme vlastní metodu louhování. Informace hledáme ve starých herbářích a u tradičních mistrů bylinkářského řemesla. Nezapomínáme ale ani na vědecký přístup: při tvorbě receptur se z velké části opíráme také o moderní studie.

Co byste o Nápojích Lásky měli vědět

  1. Jejich složení je čistě přírodní. Neobsahují žádná aditiva, barviva apod.
  2. Fungují téměř okamžitě. Vypijete lahvičku a účinek pocítíte během chvíle.
  3. Obsahují jen ty nejkvalitnější bylinky.
  4. Jsou šetrné k přírodě. Stáčíme je do skleněných lahviček. Objednávky zasíláme výhradně v recyklovatelných materiálech.
  5. Neobsahují alkohol a jsou veganské. 

Další informace najdete v našem článku FAQ.

Naše nabídka & jak Nápoje Lásky pít

Aktuálně můžete na vlastní kůži vyzkoušet už čtyři druhy Nápojů Lásky:

Chystáme pro vás novinku. Brzy si budete moct objednat bylinné směsi k přípravě čaje přesně podle receptur našich Nápojů Lásky. Ideální na zimu!

Všechny prodáváme ve formě koncentrovaných lahviček s obsahem 100 ml. Dávkování je velmi individuální, bylinky totiž na každého působí tak trochu jinak. Doporučujeme, abyste na začátek vyzkoušeli půlku lahvičky. Pozorujte, co s vámi nápoj udělá, a příště můžete množství upravit. Pokud vás netrápí žádné zdravotní potíže, nemusíte se ale bát vypít celou lahvičku.

Receptury bylinných Nápojů Lásky se odvíjí od zkušeností mnoha konzumentů. Spolupracujeme totiž s týmem ochutnávačů. Máme vyzkoušené, že účinky našich drinků jsou nejsilnější zhruba dvě až tři hodiny po vypití lahvičky. Nirvánu si ale nedávejte déle než ve 20 hodin. Pokud byste ji vypili později, ráno by se vám dost možná nechtělo z postele.

Na co se můžete těšit příště? Už pro vás chystáme další článek. Tentokrát se budeme věnovat tématu bylinky na spaní

Máte nějaké nápady, poznatky nebo tipy? Napište nám!

...

Poznámka: Pro objektivní posouzení zdravotních přínosů bylin je potřeba více vědeckých studií a důkazů. Uvádíme pouze potenciální účinky bylin, které potvrzují předběžné studie. Naše články vychází také z tradice používání bylin v různých částech světa.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k léčivým rostlinám. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.