Láska z bylin je koncentrovaný přírodní povzbuzující nápoj.
unikátní a originální chuť, kterou si oblíbíte pro její jedinečnost.
Láska z bylin účinkuje energicky a euforicky na Vaše tělo i mysl.
Nápoj je alternativou ke kávě nebo energetickým nápojům.
Rukodělný produkt vyrobený v České republice.
Nealkoholický
, nesycený.
Bez přídavků aromat a barviv.
Lahvička obsahuje 250 ml elixíru.

Jak funguje?


Nápoj obsahuje adaptogenní byliny, které již během několik minut povzbuzují celý organismus a prokrvují svaly i mozek. Adaptogeny nemají jednostranný účinek, ale přizpůsobují "adaptují" organismus přímo Vaší konkrétní situaci. Avizovaný efekt radosti, přirozeně dobré nálady, zvýšené empatie a s tím související klid na duši přichází po několika dnech pravidelného užívání.

Lze tedy říci, že Láska z bylin si Vás srovná. A to tak, aby Vám bylo příjemně a zvládli jste během dne všechno co potřebujete, i přesto že jste se zrovna dostatečně nevyspali nebo jste momentálně ve větším stresu. Účinky jsou patrné již po několika minutách po vypití a povzbuzující efekt dosahuje maximální síly asi za jednu hodinu. Působení trvá 4 až 7 hodin s pozvolným odezníváním účinků.

Povzbuzení plyne hlavně z uvolnění a odemčení Vašeho potenciálu, proto se nemusíte obávat následného dojezdu a poklesu energie, které možná znáte z konzumace kávy. Můžete si představit, že jedete v autě ale máte nevědomky zataženou ruční brzdu a Láska ji odjistí. Máme v sobě dostatek energie, naše tělo a mysl potřebují pouze informaci jak ji odemknout. Láska je klíčem.

Co mohu očekávat?


  1. překvapení
  2. uklidnění
  3. pocit radosti
  4. euforie
  5. a pak už jen energie a dobrá nálada... To umí s láskou namíchané bylinky.

Nejdříve budete překvapeni a nebudete se moci přestat divit chuti, která vám zůstane na jazyku. Jakmile se bylinky začnou vstřebávat, pocítíte klid a uvědomíte si přítomný okamžik. Následuje radostný úsměv na tváři, který během pár minut přejde do příjemné euforie. Začnete vnímat, že je vaše tělo i mysl již napojeno na zdroj, který jste mu pomocí bylin ukázali a nastává fáze radostné energie, která trvá po NĚKOLIK HODIN. Plíce budou díky mátě čistě dýchat a vy můžete dělat to co vás baví s ještě lepším pocitem.

Efekt je nejsilnější ve chvíli, kdy opravdu potřebujete povzbudit nebo zvednout náladu. Při vyšším dávkování můžete zaznamenat instantní afrodiziakální účinek.

Jaké byliny obsahuje?


Yerba Mathé, Guaranu, Leuzeu - Maralí kořen, Kotvičník zemní, Trubkovec, Jmelí, Mátu peprnou a Černý pepř.
Používáme tradiční a ověřené bylinky.

Obsažený výluh z bylin je vyladěnou směsí rostlin s povzbuzujícím účinkem na tělo a zároveň s uvolňujícím a radostným působením na mysl. Byliny louhujeme po několik hodin v horké lázni s kontinuáním průtokem. Během louhování se celé dílo okyseluje, a tím se zvyšuje množství rozpuštěných látek. Podle aktuální kvality byliny dosahujeme 250 - 300 gramů rozpuštěných látek (100% extraktu) z 1 kg bylin. 25 - 30% - to je opravdu vysoká efektivita.

Láska z bylin je dochucena sirupem z grepu, dalším výluhem z bylin a koření a nakonec šetrně pasterizována.

Jak se užívá?
(důležité info)


Pro instantní povzbuzení 20 - 50 ml vypít čisté, nebo přimíchat do koktejlu, smoothie, domácí limonády či ovocné šťávy s trochou sody. Každý je jinak citlivý, proto je potřeba vyzkoušet a dávkování si přizpůsobit individuálně.
Nejlépe chutná vychlazená. Jedna lahvička vydrží zhruba na 10 - 14 dnů.

Nejlepší výsledkypravidelné užívání nižší dávky. Ze začátku to sice není taková "jízda" ale po 5 - 10 dnech si kromě vyrovnané energie během dne uvědomíte, že jste víc v klidu, přijde Vám naprosto jasné že není potřeba se rozčilovat, místo problémů vidíte řešení, možná lépe spíte, intenzivněji vnímáte hudbu a umění, jste tolerantnější... Prostě láska. Netvrdíme, že to takto funguje na každého, ale z několika let zkušeností s tímto nápojem víme že obdobné efekty se projevují asi u 8-9 lidí z 10. Každý jsme individuální, na každého zabírá něco jiného a život je hledání. Pokud nápoj Lásku z bylin pochopíte a bude Vám sedět, budete se k němu vracet. A to Vám garantujeme. :)

Při dlouhodobém užívání platí pravidlo jako u všech bylin, po 2 - 3 týdnech 1 týden pauza. Pauza proto, že na aktivní látky vzniká v těle tzv. tolerance, přestává na ně reagovat a Láska z bylin nepůsobí v plné síle. Po krátké odmlce se síla účinku opět navrátí. Každý jsme jiný a proto je důležité nastavit si velikost dávky bylinné Lásky z bylin sám tak, jak nám nejvíce vyhovuje. Dlouhodobě nepřekračovat 50 ml denně. A také neužívejte nápoj večer, pokud chcete usnout v rozumný čas. Pro noční sovy je nápoj sice vhodný ale opět platí, s rozumem. Spánek je též blahodárný. :)

Proč právě Láska?


Posláním nápoje je povzbudit, uvolnit a potěšit tělo i duši díky darům z přírody. Smyslem elixíru je probudit naši vnitřní sílu a naplno se pustit do všeho, co nám v životě přináší radost. Ať už je to tanec, sport, jóga, umění, hudba nebo cokoliv co máme rádi, ke všemu potřebujeme lásku... Láska je energie.

Ondřej Halama - tvůrce nápojeUpozornění: Nápoj není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a pro lidi s onemocněním srdce a cév. Nápoj není léčivem, neléčí nemoci, ani nezamezuje jejich vzniku. Smyslem obohaceného nápoje je pouze krátkodobé povzbuzení organismu pomocí tradičních a ověřených bylin, které jsou za tímto účelem běžně užívány v různých částech světa.