O manufaktuře

Dobrý den,

vítejte na stránkách bylinné manufaktury Nápoje Lásky. Jsme malá rodinná firma z Českých Budějovic a našim zákazníkům nabízíme produkty z bylin v té nejvyšší kvalitě. Zaměřujeme se na jedinečné bylinné nápoje, bylinné směsi & jednodruhové byliny.

“Bylinné nápoje v našich rukou vznikají už od roku 2017. Vracíme se k tradici bylinkářství a přírodě,” říká Ondřej, který za celým projektem stojí. Jeho zájem o účinky bylin ho přivedl ke starým herbářům a moderním vědeckým studiím. Díky nim už ví, jak vytvořit funkční bylinný produkt.

🌿 Všechny receptury vytvořil Ondřej Halama, zakladatel manufaktury. Zajímá vás o něm víc? Přečtěte si rozhovor!

Co od našich nápojů můžete čekat?

Připravujeme je podle vlastních, unikátních receptur. Jde o silné výluhy z bylin, které vaříme manufakturně a po malých dávkách. Nepoužíváme konzervanty, pouze šetrně pasterujeme. U našich receptur si zakládáme zejména na účinku. Vyrábíme nápoje na:

  • energii,
  • relaxaci & spánek,
  • euforii a kreativitu,
  • prohřátí organismu.

Účinků dosahujeme přírodní cestou, z tradičních a ověřených bylin i koření. V nápojích najdete yerbu maté, guaranu, zelený čaj, kotvičník zemní, maralí kořen, mátu, zázvor, meduňku, ašwagandu, sibiřský ženšen, kozlík, heřmánek a další.

Přemýšlíte, jestli nápoje vyzkoušet?

Výhody Nápojů Lásky

  1. Na trhu nenajdete nic podobného. Z bylin se vyrábějí buď přeslazené sirupy, nebo tinktury. Ani jedno z toho zpravidla není možné užívat dlouhodobě. Sirup zapomenete doma, tinkturu uložíte hluboko do skříňky v kuchyňské lince a během pár dnů zapomenete, kolik kapek si vlastně máte dát.
  2. Fungují okamžitě. Vypijete nápoj a účinek se dostaví během chvíle. Nemusíte čekat několik dnů nebo týdnů, jak tomu bývá například u tinktur.
  3. Nemůže to být jednodušší. Naše bylinné drinky si jednoduše strčíte do tašky a vyrazíte do školy, do práce nebo třeba na výlet. Jedna dávka je 50-100 ml, malou lahvičku tedy máte nadvakrát. Větší balení načnete, uložíte do lednice a ráno nebo večer si dopřejete chvilku klidu se sklenkou lahodného drinku.
  4. Přidanou hodnotu tvoří byliny. V případě našeho přírodního energetického nápoje BudějČajda se účinek nezakládá na cukru, jak tomu je u klasických, nezdravých energetických nápojů. Relaxační nápoj Nirvána se zase opírá o jemnou kombinaci bylin se zklidňujícími účinnými látkami, které jsou šetrné k organismu.

Neustále sbíráme zpětnou vazbu od zákazníků a podle ní drinky vylepšujeme. Díky tomu si můžete být jisti, že dostanete perfektní produkt. Budeme rádi, když i Vy naše nápoje ochutnáte a napíšete nám svou recenzi.

Aktuálně vyrábíme pět unikátních bylinných nápojů:

Chcete si pro sebe vybrat ten pravý nápoj?

👉 Zde najdete průvodce!

Nabízíme také jednodruhové byliny v top kvalitě

👉 E-shop s bylinami

“Myslím si, že láska je cestou k lepšímu světu. Každý jí v sobě má dostatek. Stačí ji jen objevit. Proto chci laskavost v lidech probudit pomocí přírody obsažené ve svých elixírech. Proto vznikly Nápoje Lásky,” říká Ondřej.

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu!

Stojí za to pustit si bylinky do života. 💚