Příběh nápoje

Vítám Vás na stránkách bylinných elixírů z jižních Čech. Příběh začal myšlenkou vytvořit přírodní nápoj, který povzbudí tělo a zároveň působí pozitivně na psychiku.

Jmenuji se Ondřej Halama a jsem tvůrcem tohoto drinku.
Od prvního semínka nápadu již uběhlo několik let, během kterých jsem recepturu ladil k dokonalosti, jezdil po festivalech, bavil se s lidmi, nabízel jim vzorky a zjišťoval, jak jim chutnají a jak na ně působí. V té době už semínko nápadu vyrostlo v menší bylinku a ta pomalu začala kvést. Po 5 letech práce, studia a zkoumání bylin, jejich účinků i zpracování je z tohoto projektu již silná zdravá rostlina, na kterou se pravidelní uživatelé elixírů spoléhají.

V roce 2021 se změnilo balení na 100 ml lahvičky (jednorázové shoty) a kromě originálního receptu Lásky z bylin začínám přidávat nové druhy nápojů, na kterých jsem pracoval a ladil recepty k dokonalosti. Novinkou je nápoj na energii a soustředění BudějČajda - čaj, který tě probudí.

Myslím si, že láska je cesta k lepšímu světu. Každý ji v sobě má dostatek, a proto chci tu laskavost probouzet v lidech pomocí přírody ve svých elixírech. Proto nápoje lásky.

A tak pro Vás manufakturně a s láskou k řemeslu vyrábím elixíry, aby Vám přinesly energii z přírody pro tělo a radost pro mysl. Ke všemu potřebujeme energii i dobrou náladu. To, co mi funguje, chci předávat dál. Pokud se Vám nápad zalíbí, neváhejte nápoje vyzkoušet, budu se těšit se na zpětnou vazbu.

Děkuji, OndřejNapojelasky.cz

To jsou bylinné povzbuzující elixíry pro lepší život, myšlenka znovuobnovení tradice užívání bylin a návratu k přírodě.

Elixíry mají přírodní složení a jsou vyráběné řemeslně, po malých várkách, jako silné výluhy ve formě 100 ml shotů.

V nabídce máme energy drink na povzbuzení, soustředění nebo sport - BudějČajdu a bylinkový euphory drink,
který dodá energii, navozuje příjemnou náladu, radost a úsměv na tváři - Lásku z bylin.

Účinků dosahujeme díky receptům z tradičních a ověřených bylin i koření, jako jsou yerba maté, guarana, zelený čaj, kotvičník zemní, maralí kořen, máta, zázvor, meduňka, ašwaganda, sibiřský ženšen, kozlík, heřmánek a další.

Lahvičky můžete kupovat jednotlivě nebo ve výhodném balení po 12 kusech.

Naše povzbuzující elixíry ve Vás probouzejí energii, radost a příjemný pocit ze života již od roku 2017.