Příběh vzniku

Celý příběh začal myšlenkou vytvořit přírodní nápoj z bylin, který povzbudí tělo a zároveň působí pozitivně na psychiku.

Jmenuji se Ondřej Halama a jsem tvůrcem tohoto drinku.Od prvního semínka nápadu již uběhlo několik let, během kterých jsem recepturu ladil k dokonalosti, jezdil po festivalech, bavil se s lidmi, nabízel jim vzorky a zjišťoval jsem, jak jim chutnají a jak na ně působí. Psal se rok 2017.V té době už semínko nápadu vyrostlo v menší bylinku a ta pomalu začala kvést. Po 5 letech práce, studia a zkoumání bylin, jejich účinků i zpracování je z tohoto projektu již silná zdravá rostlina, na kterou se pravidelní uživatelé elixíru spoléhají.Další recenze zde.

Elixíry vyrábíme manufakturně z vybraných ingrediencí po malých várkách, aby byla zachována maximální kvalita. Používáme vlastní moderní postup louhování. Výroba jedné várky trvá celý den.Díky úspěchu prvního nápoje jsme začali přidávat i další druhy.Povzbuzující nápoj BudějČajda byl oceněn porotou Chutná hezky. Jihočesky, zvlášní cenou za inovativní produkt v roce 2023A také o nás napsali článek v Deníku.Dnes už naše elixíry najdete v kavárnách, zdravých výživách, barech, fitness centrech a dalších obchodech.
Vyzkoušejte naše elixíry a my se budeme těšit na Vaši reakci

Děkuji, Ondřej a tým Nápojelasky.cz

FAQ aneb na co se nás nejčastěji ptáte

FAQ aneb na co se nás nejčastěji ptáte

Pro koho jsou vaše bylinné nápoje vhodné? Obsahují drinky kofein? Jsou alkoholické?

Za jak dlouho na sobě pocítím účinky Nápojů Lásky? Můžu si bylinné nápoje zakoupit v některých kamenných prodejnách?

Připravili jsme pro vás FAQ, tedy přehled odpovědí na vaše nejčastější otázky. V článku najdete všechny nejdůležitější informace k produktům naší manufaktury. Zažijte sílu bylin a udělejte si radost