Dobrý den,

vítejte na stránkách bylinné manufaktury Nápoje Lásky. Jsme malá rodinná firma z Českých Budějovic a našim zákazníkům nabízíme produkty z bylin v té nejvyšší kvalitě. Zaměřujeme se na jedinečné bylinné nápoje, bylinné směsi & jednodruhové byliny.

“Bylinné nápoje v našich rukou vznikají už od roku 2017. Vracíme se k tradici bylinkářství a přírodě,” říká Ondřej, který za celým projektem stojí. Jeho zájem o účinky bylin ho přivedl ke starým herbářům a moderním vědeckým studiím. Díky nim už ví, jak vytvořit funkční bylinný produkt.

🌿 Všechny receptury vytvořil Ondřej Halama, zakladatel manufaktury. Zajímá vás o něm víc? Přečtěte si rozhovor!

Co od našich nápojů můžete čekat?

Připravujeme je podle vlastních, unikátních receptur. Jde o silné výluhy z bylin, které vaříme manufakturně a po malých dávkách. Nepoužíváme konzervanty, pouze šetrně pasterujeme. U našich receptur si zakládáme zejména na účinku. Vyrábíme nápoje na:

  • energii,
  • relaxaci & spánek,
  • euforii a kreativitu,
  • prohřátí organismu.

Účinků dosahujeme přírodní cestou, z tradičních a ověřených bylin i koření. V nápojích najdete yerbu maté, guaranu, zelený čaj, kotvičník zemní, maralí kořen, mátu, zázvor, meduňku, ašwagandu, sibiřský ženšen, kozlík, heřmánek a další.

Přemýšlíte, jestli nápoje vyzkoušet?

Výhody Nápojů Lásky

  1. Na trhu nenajdete nic podobného. Z bylin se vyrábějí buď přeslazené sirupy, nebo tinktury. Ani jedno z toho zpravidla není možné užívat dlouhodobě. Sirup zapomenete doma, tinkturu uložíte hluboko do skříňky v kuchyňské lince a během pár dnů zapomenete, kolik kapek si vlastně máte dát.
  2. Fungují okamžitě. Vypijete nápoj a účinek se dostaví během chvíle. Nemusíte čekat několik dnů nebo týdnů, jak tomu bývá například u tinktur.
  3. Nemůže to být jednodušší. Naše bylinné drinky si jednoduše strčíte do tašky a vyrazíte do školy, do práce nebo třeba na výlet. Jedna dávka je 50-100 ml, malou lahvičku tedy máte nadvakrát. Větší balení načnete, uložíte do lednice a ráno nebo večer si dopřejete chvilku klidu se sklenkou lahodného drinku.
  4. Přidanou hodnotu tvoří byliny. V případě našeho přírodního energetického nápoje BudějČajda se účinek nezakládá na cukru, jak tomu je u klasických, nezdravých energetických nápojů. Relaxační nápoj Nirvána se zase opírá o jemnou kombinaci bylin se zklidňujícími účinnými látkami, které jsou šetrné k organismu.

Neustále sbíráme zpětnou vazbu od zákazníků a podle ní drinky vylepšujeme. Díky tomu si můžete být jisti, že dostanete perfektní produkt. Budeme rádi, když i Vy naše nápoje ochutnáte a napíšete nám svou recenzi.

Aktuálně vyrábíme čtyři unikátní bylinné nápoje:

Chcete si pro sebe vybrat ten pravý nápoj?

👉 Zde najdete průvodce!

Nabízíme také jednodruhové byliny v top kvalitě

👉 E-shop s bylinami

“Myslím si, že láska je cestou k lepšímu světu. Každý jí v sobě má dostatek. Stačí ji jen objevit. Proto chci laskavost v lidech probudit pomocí přírody obsažené ve svých elixírech. Proto vznikly Nápoje Lásky,” říká Ondřej.

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu!

Stojí za to pustit si bylinky do života. 💚

FAQ aneb na co se nás nejčastěji ptáte

FAQ aneb na co se nás nejčastěji ptáte

Pro koho jsou vaše bylinné nápoje vhodné? Obsahují drinky kofein? Jsou alkoholické?

Za jak dlouho na sobě pocítím účinky Nápojů Lásky? Můžu si bylinné nápoje zakoupit v některých kamenných prodejnách?

Připravili jsme pro vás FAQ, tedy přehled odpovědí na vaše nejčastější otázky. V článku najdete všechny nejdůležitější informace k produktům naší manufaktury.

Zažijte sílu bylin a udělejte si radost 🌿