Vítejte na stránkách bylinných elixírů z jižních Čech. Příběh začal myšlenkou vytvořit přírodní nápoj, který povzbudí tělo a zároveň působí pozitivně na psychiku. Jmenuji se Ondřej Halama a jsem tvůrcem tohoto drinku.

Od prvního semínka nápadu již uběhlo pět let, během kterých jsem receptury ladil k dokonalosti, jezdil po festivalech, bavil se s lidmi, nabízel jim vzorky a zjišťoval, jak jim chutnají a jak na ně působí. Nastudoval jsem spoustu starých herbářů, ale i moderních vědeckých studií. Díky tomu už vím, jak vytvořit harmonickou směs bylin. 

Ze semínka nápadu postupně vyrostla menší bylinka, která pomalu začala kvést. Po pěti letech práce je už z projektu silná a zdravá rostlina, na kterou se pravidelní uživatelé elixírů spoléhají.

Kromě originálního receptu Láska z bylin už můžete ochutnat i další druhy nápojů. Každý z nich má jinou chuť, vůni i účinky. Aktuálně nabízím čtyři druhy:

Myslím si, že láska je cestou k lepšímu světu. Každý jí v sobě má dostatek. Stačí ji jen objevit. Proto chci laskavost v lidech probouzet pomocí přírody ve svých elixírech. Proto vznikly Nápoje Lásky. 

Vyrábím je manufakturně a s láskou k řemeslu. Nápoje Lásky vám přinesou energii z přírody pro tělo a radost pro mysl. Přesně tyhle dvě přísady v životě potřebujeme úplně ke všemu. Já jsem je našel v bylinkách. A tak předávám dál to, co funguje mně samotnému.

Pokud vás můj projekt zaujal, neváhejte nápoje ochutnat. Budu se těšit se na zpětnou vazbu.

Děkuji, OndřejNapojelasky.cz

To jsou bylinné povzbuzující elixíry pro lepší život, myšlenka znovuobnovení tradice užívání bylin a návratu k přírodě.

Elixíry mají přírodní složení a jsou vyráběné řemeslně, po malých várkách, jako silné výluhy ve formě 100 ml shotů.

Účinků dosahujeme díky receptům z tradičních a ověřených bylin i koření, jako jsou yerba maté, guarana, zelený čaj, kotvičník zemní, maralí kořen, máta, zázvor, meduňka, ašwaganda, sibiřský ženšen, kozlík, heřmánek a další.

Lahvičky můžete kupovat jednotlivě nebo ve výhodném balení po 12 kusech.

Naše povzbuzující elixíry ve vás probouzejí energii, radost a příjemný pocit ze života již od roku 2017.

FAQ aneb na co se nás nejčastěji ptáte

FAQ aneb na co se nás nejčastěji ptáte

Pro koho jsou vaše bylinné nápoje vhodné? Obsahují drinky kofein? Jsou alkoholické?

Za jak dlouho na sobě pocítím účinky Nápojů Lásky? Můžu si bylinné nápoje zakoupit v některých kamenných prodejnách?

Připravili jsme pro vás FAQ, tedy přehled odpovědí na vaše nejčastější otázky. V článku najdete všechny nejdůležitější informace k produktům naší manufaktury.

Zažijte sílu bylin a udělejte si radost 🌿