Recenze zákazníků z naší Facebookové stránky a komentářů u příspěvků

Úplně nejlepší nápoj! 🙂Působí celý den je po něm úžasná nálada nic vás nerozhodí pro tuhle dobu nic lepšího není no díky moc! 🙂
Karel Novák

Také sem přidávám postřeh, že jsem objednával kvůli názvu. Ale jsem překvapený a nadšený. Nepiju energy drinky už skoro 10let. Nedělaj mi dobře ale když si dám Lásku je to mazec jsem jiný člověk. Fajn nálada, chut do tvoření, energie. Láska mě začala hodně bavit a doufám, že jen tak nedojde 👈❤️ Děkuji.
Pavel Ma

Musím se přidat k pozitivním komentářům. Ráno jsem si nedala kávu, ale 0,5deci panáka tohoto nápoje. Po asi dvaceti min jsem měla mnohem lepší pocit než po vypiti kávy, která na mne snad už ani nemá žádný vliv. V noci jsem málo spala, únava v obličeji byla znát, ale energie bylo dost až do odpoledne. Jediné minus, zdá se mi za tu cenu docela málo objemu. Ale holt za kvalitu se platí. Za mne dobrý produkt.
Šárka Tichá

Dnes končím svou 10 denní směnu jako výčepní a servírka pivnice. Už ráno jsem byla vážně utahaná, protivná, nas*aná na celý svět. Dala jsem si dvě Esspresa, nic. Pak jsem si vzpomněla na lahvičku, kterou jsem si do práce pro tyhle případy vzala. No, rovnou jsem tam kopla dvojitou dávku (0,04l) a ani nevím za jak dlouho, ale ač jsem na sobě cítila, že nejsem úplně fit (co si budeme povídat, spánek nic nenahradí 😉), nálada se mi otočila o 180. Takže děkuju! Přežila jsem.
Lucie Střížová

Objednala jsem převázně kvůli nazvu...ale obsah mě úplně dostal!! Objednávám znovu i pro přátele. Doporučuji vyzkoušet.
Irena Navrkalova

Musím se podělit o další krásnou zkušenost. Trpím na migrény a když mi v sobotu ráno začla, tak jsem si zkusila dát velkého panáka Lásky, za chvíli jsem cítila mainkou úlevu, tak jsem si dala ještě jednou velkého panáka a za půl hoďky bylo po bolesti. Asi tak za hodinu mě začínala znova pobolívat hlava, tak jsem tam lupla ještě jednoho a už se nevrátila ! Jsem nadšená ještě vííííc. Zvládla jsem to bez chemie 🙂 . Moc děkuji
Paty Klímková

Je to super, funguje jak slibuje. Jenom by to mohlo být trochu levnější.
Petr Audy

Vyzkoušela jsem a objednávám znovu. Má to na mě zajímavý účinek. A lásku potřebuji   díky za ni.
Anna Štiaková

Koupila jsem manželovi, pije méně kafe a je i po intimní stránce vitalnejsi, za mě super, určitě opět objednám a zkusím i já.
Věra Kýčková

Děkuji!!!! dnes dorazila Láska, dala jsem panáka a nepoznávam se. V posledních měsících jsem jela tak nějak jako robot... práce mne přestala naplňovat, ale úplně, klienti mě vlastně otravovali, hledala jsem cestu, jak z toho ven. Dokázala jsem celé dny koukat v praci do monitoru a nic neudělat. Doma jsem s dětmi udělala to, co je třeba, ale zábavná maminka jsem zrovna nebyla. Na doktory nemám čas, zkusila jsem Lásku. A celý den pracuju, nevadí mi to, usmívam se a lidé ode mně také odchází s úsměvem. Cítím jen lehký třas, ale to snad přejde. ještě jednou děkuji. 🥰 Brala jsem dříve i antidepresiva, ale ta zas ztěžovala pohotové přemýšlení. Myslím, že zde je vše v rovnováze.
Nikola Knihová

Jsem na Lásce závislá, tralala 😁👍🙏, je skvělá, úžasná, nejlepší!!!! ,❤️❤️❤️. Děkuju a krásný den přeji😊
Kristina Dvořáčková

Obdarovala jsem jí na vánoce kdekoho......SUPER...♥️ doporučuji
Petra Svobodová

Zdravím, dcera si začala kupovat a je naprosto spokojená. Používá v práci místo kávy a energydrinku. 🙂
Šárka Vrublová Běloušková

Já a Láska

Jmenuji se Honza a přes deset let se ne zcela úspěšně léčím s bipolární afektivní poruchou, která se projevuje střídáním manických stavů a těžkých depresí. Vyzkoušel jsem velké množství medikace (stabilizátory nálady, antipsychotika, antidepresiva, léky na spaní, proti úzkostem), avšak i přes pravidelné užívání těchto léčiv k zásadní pozitivní změně nedošlo, plácal jsem se odnikud nikam. Jednoho dne se mi však dostala do rukou Láska. I přes nedůvěru jsem se rozhodl vyzkoušet tento bylinný nápoj (zaujal mě samotný název), protože ztratit jsem už neměl co...
Po pravidelném užívání tohoto nápoje (včetně medikace) se mi upravil spánek a celkové mé prožívání se více stabilizovalo a zkvalitnilo. Při mánii se dokážu snadněji uklidnit, vyspat se. Naopak při depresi mě Láska umí příjemně vitalizovat a dostat z těžkých chvílí. Nedám na Lásku dopustit, pomáhá mi harmonizovat život a eliminuje mé často tak děsivé střídání emocí a nálad. Navíc skvěle chutná!
Honza Gajdoš Jr.

Dostala jsem ji od dcery. A je to úžasná záležitost. Víte, já se na to také tvářila divně, ale pak jak to člověk zkusí, tak prostě energie na celý den, plus Top bonus je zvláštní pocit lásky. Takže děkuji.
Di Procházková

Před nějakou dobou jsem nápoj vyzkoušela a opravdu to funguje. 😁 Byla to docela zábava a taky trochu úleva, ale pak jsem ho znovu nemohla najít, abych objednala. Teď když jsem na něj narazila, tak přemýšlím, že objednám k Vánocům. 😁
Barbora Valentová