Recenze zákazníků z naší Facebookové stránky a komentářů

Také sem přidávám postřeh, že jsem objednával kvůli názvu. Ale jsem překvapený a nadšený. Nepiju energy drinky už skoro 10let. Nedělaj mi dobře ale když si dám Lásku je to mazec jsem jiný člověk. Fajn nálada, chut do tvoření, energie. Láska mě začala hodně bavit a doufám, že jen tak nedojde 👈❤️ Děkuji.

Pavel Ma

Objednala jsem převázně kvůli nazvu...ale obsah mě úplně dostal!! Objednávám znovu i pro přátele. Doporučuji vyzkoušet.

Irena Navrkalova

Je to super, funguje jak slibuje. Jenom by to mohlo být trochu levnější.

Petr Audy

Vyzkoušela jsem a objednávám znovu. Má to na mě zajímavý účinek. A lásku potřebuji   díky za ni.

Anna Štiaková

Děkuji!!!! dnes dorazila Láska, dala jsem panáka a nepoznávam se. V posledních měsících jsem jela tak nějak jako robot... práce mne přestala naplňovat, ale úplně, klienti mě vlastně otravovali, hledala jsem cestu, jak z toho ven. Dokázala jsem celé dny koukat v praci do monitoru a nic neudělat. Doma jsem s dětmi udělala to, co je třeba, ale zábavná maminka jsem zrovna nebyla. Na doktory nemám čas, zkusila jsem Lásku. A celý den pracuju, nevadí mi to, usmívam se a lidé ode mně také odchází s úsměvem. Cítím jen lehký třas, ale to snad přejde. ještě jednou děkuji. 🥰 Brala jsem dříve i antidepresiva, ale ta zas ztěžovala pohotové přemýšlení. Myslím, že zde je vše v rovnováze.

Nikola Knihová


Obdarovala jsem jí na vánoce kdekoho......SUPER...♥️ doporučuji

Petra Svobodová


Zdravím, dcera si začala kupovat a je naprosto spokojená. Používá v práci místo kávy a energydrinku. 🙂

Šárka Vrublová Běloušková 


Já a Láska

Jmenuji se Honza a přes deset let se ne zcela úspěšně léčím s bipolární afektivní poruchou, která se projevuje střídáním manických stavů a těžkých depresí. Vyzkoušel jsem velké množství medikace (stabilizátory nálady, antipsychotika, antidepresiva, léky na spaní, proti úzkostem), avšak i přes pravidelné užívání těchto léčiv k zásadní pozitivní změně nedošlo, plácal jsem se odnikud nikam. Jednoho dne se mi však dostala do rukou Láska. I přes nedůvěru jsem se rozhodl vyzkoušet tento bylinný nápoj (zaujal mě samotný název), protože ztratit jsem už neměl co...
Po pravidelném užívání tohoto nápoje (včetně medikace) se mi upravil spánek a celkové mé prožívání se více stabilizovalo a zkvalitnilo. Při mánii se dokážu snadněji uklidnit, vyspat se. Naopak při depresi mě Láska umí příjemně vitalizovat a dostat z těžkých chvílí. Nedám na Lásku dopustit, pomáhá mi harmonizovat život a eliminuje mé často tak děsivé střídání emocí a nálad. Navíc skvěle chutná!

Honza Gajdoš Jr.


Dostala jsem ji od dcery. A je to úžasná záležitost. Víte, já se na to také tvářila divně, ale pak jak to člověk zkusí, tak prostě energie na celý den, plus Top bonus je zvláštní pocit lásky. Takže děkuji.

Di Procházková


Před nějakou dobou jsem nápoj vyzkoušela a opravdu to funguje. 😁 Byla to docela zábava a taky trochu úleva, ale pak jsem ho znovu nemohla najít, abych objednala. Teď když jsem na něj narazila, tak přemýšlím, že objednám k Vánocům. 😁

Barbora Valentová