Co umí Láska & BudějČajda: Vše o našich přírodních energy drincích

Hledáte nejlepší energy drink? Zkuste ten bylinkový! Naše jihočeská manufaktura Nápoje Lásky vyrábí hned dva druhy.

Jemnější Láska z bylin vám navodí euforickou náladu. Zatočí s únavou, perfektně vás naladí na kreativní práci a vykouzlí vám úsměv na tváři. BudějČajda je o něco silnější, a to chutí i účinkem. Oproti Lásce z bylin obsahuje větší množství kofeinu z maté a zeleného čaje.

Stejně jako všechny ostatní produkty z naší manufaktury jsou založené výhradně na přírodních surovinách. Vyrábíme je pro vás ručně a s Láskou už 5 let. ❤️ 

Proč je lepší sáhnout po přírodním energy drinku?

Běžné energetické nápoje obsahují velké množství kofeinu (většinou syntetického původu), cukru, sodíku a celé řady umělých aditiv. Tato kombinace může být velmi škodlivá pro lidský organismus. Jejich nadměrná konzumace ve spojení s náročnou fyzickou aktivitou je opravdovu obrovský nápor pro kardiovaskulární systém. Vůbec nejhorší je konzumace velkého množství energetických nápojů spolu s alkoholem.

Bylo prokázáno, že nezdravé energetické nápoje při nadměrné konzumaci způsobují vysoký krevní tlak, bušení srdce, poruchy spánku, dehydrataci, riziko obezity a cukrovky 2. typu, podráždění trávicího traktu atd.

Ve srovnání s nimi jsou přírodní energy drinky z naší bylinné manufaktury šetrné:

  • obsahují přiměřené množství kofeinu
  • kofein z yerby maté a zeleného čaje se uvolňuje pomalu a postupně
  • nejsou nijak barvené, mají přirozenou barvu z obsažených bylin
  • konzervujeme je pouze kyselinou citronovou a vitaminem C
  • jsou slazené pouze hnědým třtinovým cukrem s vysokým obsahem melasy a minerálních látek
  • neobsahují žádné chemické látky

Nejlepší energy drink

Nezapomínejte ale, že ani zdravé přírodní energy drinky nejsou vhodné pro každého a jejich konzumace by se neměla přehánět. Nedoporučujeme je těhotným a kojícím ženám, dětem ani osobám s chorobami kardiovaskulárního systému. Nepijte je dlouhodobě bez přestávek. Respektujte své tělo a jeho toleranci. 

Více informací o působení našich bylinných elixírů si přečtěte zde.

Složení přírodních bylinných energy drinků

Už jsme zmiňovali, že v našich přírodních energeťácích nenajdete žádná barviva, sladidla ani umělá dochucovadla. Vše je čistě přírodní, od kofeinu až po konzervant (kyselina citronová). Byliny a koření odebíráme pouze od dodavatelů, které jsme roky pečlivě vybírali. Kvalitu ochutnáváme a kontrolujeme u každé dodávky bylin, která se do naší manufaktury dostane.

Láska z bylin

  • voda, výluh z bylin a koření (yerba maté, guarana, kotvičník zemní, maralí kořen, máta, zázvor, meduňka, ašvaganda, sibiřský ženšen, kozlík, heřmánek, další byliny a koření), třtinový cukr, karamel, kyselina citronová, vitamin C

BudějČajda

  • voda, výluh z bylin a koření (yerba maté, guarana, zelený čaj, kotvičník zemní, zázvor, kůra hořkého pomeranče, brahmi, další byliny a koření), třtinový cukr, kyselina citronová, vitamin C

Hledáte naopak relaxaci? Náš tip: Zkuste čaj z meduňky.

Recenze aneb jak na vás naše přírodní energy drinky působí

Jednu z recenzí pro nás sepsal náš ambasador Milan Myšík:

Nápoje Lásky jsem si oblíbil hned na první dobrou. Fascinuje mě ta skvělá chuť bylinek. Jelikož hodně času trávím na cestách po závodech, tak mi k srdci přirostl nejvíce BudějČajda, bez kterého už nevyjedu na jediný závod. Skvělé mě nakopne nejen před závodem, ale díky němu pak můžu sednout do auta a trávit X hodin za volantem po závodech. Abych mohl podat co nejlepší sportovní výkon, tak potřebuji kvalitní spánek. K němu mi pomáhá nápoj Nirvána, který mi taky moc chutná a dokáže mě zklidnit, což s mojí povahou není moc snadné. Chuťově si rád dám i Lásku z bylin, která mě vždycky během dne hodí do pohody. Nepohrdnu ani výraznou chutí nápoje Jogi, kde hraje hlavní roli zázvor a hřebíček. Tento nápoj mám nejraději v zimním či chladnějším období. Právě tyto Nápoje Lásky mi dodávají jistotu nejen ve sportu, ale i mi dělají každý den jedinečným a proto žiju život na 100% od rána do večera. 

Milan Myšík | MTB enduro athlete

 

Další recenze najdete zde nebo na našem Facebooku

Ochutnejte ten nejlepší energy drink z bylin

Nebo zkuste mix našich 12 elixírů a ochutnejte všechny Nápoje Lásky!

Láska z bylin a BudějČajda

Jak dlouho působí přírodní energy drink

Stejně jako další bylinné elixíry z naší manufaktury na sobě maximální efekt pocítíte po zhruba hodině od vypití. Po chvíli účinek pomalu ustupuje. Další informace o tom, jak nápoje fungují, si můžete přečíst v tomto článku

Naše bylinná manufaktura v Českých Budějovicích

Nápoje Lásky jsme založili v roce 2017. Za vznikem manufaktury stojí Ondřej, který se do síly bylin absolutně zamiloval. Díky svým mnohaletým zkušenostem umí vytvářet perfektní receptury. Jeho cílem je vždy najít dokonale harmonickou kombinaci bylin.

Inspiraci pro nové nápoje čerpáme z tradičního lidového léčitelství. V Ondřejově knihovně také najdete spoustu starých i novějších herbářů. To ale nestačí. Chceme, abychom všechny informace měli podložené moderními vědami a studiemi. Kombinujeme vědění našich předků, intuici a analytický přístup –⁠ v tom je kouzlo našich elixírů. Vyzkoušejte je a uvidíte sami!

Chci vyzkoušet přírodní energy drink!

Přírodní energy drink

Nejčastější otázky, které vás jako naše zákazníky zajímají, najdete v článku s FAQ.

Nenašli jste v článku to, co vás zajímá? Napište nám!

 

...

Poznámka: Pro objektivní posouzení zdravotních přínosů bylin je potřeba více vědeckých studií a důkazů. Uvádíme pouze potenciální účinky bylin, které potvrzují předběžné studie. Naše články vychází také z tradice používání bylin v různých částech světa.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k léčivým rostlinám. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

 

Zdroje:

https://www.vimcojim.cz/magazin/clanky/o-zdravi/Energeticke-napoje---laska-s-prichuti-smrti__s10012x10995.html

https://www.fitness007.cz/blog/energy-drinky-jak-na-nas-pusobi-energeticke-napoje-jsou-skodlive-tak-jak-se-rika/

https://www.vitalia.cz/clanky/rizikove-mnozstvi-energy-drinku-jeden-az-dva-tydne/

https://www.sutterhealth.org/health/nutrition/risks-of-energy-drinks

https://www.hsph.harvard.edu/nutritionsource/energy-drinks/